Powietrzne pompy ciepła dla Twojej nieruchomości

Powietrzne pompy ciepła dla Twojej nieruchomości

Powietrzne pompy ciepła Warszawa

Szukasz alternatywnych źródeł ciepła dla swojego obiektu? Jeśli zależy Ci na obniżeniu rachunków i wyeliminowaniu emisji zanieczyszczeń, jesteś we właściwym miejscu. Powietrzne pompy ciepła to innowacyjna technologia, która przez ostatnia lata była udoskonala, by dziś oferować użytkownikom niezawodność i efektywność. Postaw na rozwiązania, które zaspokoiły najbardziej wymagających konsumentów. Przy współpracy z EKO TECH możesz liczyć na pełną kompleksowość i rzetelność działań.

Czym są powietrzne pompy ciepła?

Są to urządzenia, które pobierają ciepło z powietrza i transportują je do układu grzewczego, udostępniając możliwość ogrzewania obiektu lub wody użytkowej. Chociaż może wydawać się, że jest to innowacyjna technologia produkująca “coś, z niczego”, podobne konstrukcje znane są od 1928 roku. Dziś jednak możemy mówić o udoskonalonej formie zapewniającej użytkownikom efektywność i bezpieczeństwo eksploatacji.

Zastanawiasz się, jak to działa? W EKO TECH znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania i przekonasz się, że powietrzna pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie niezależnie od tego, gdzie chcesz ją wykorzystać. Zadzwoń lub napisz i poznaj szczegóły.

Powietrzne pompy ciepła – zasada działania

Powietrzne pompy ciepła wykorzystują powietrze, które pobierają z otoczenia za pomocą wentylatora. Gdy trafia ono do parownika (znajduje się nim układ chłodniczy z cieczą o temperaturze niższej od otoczenia), następuje wymiana ciepła. Kiedy ciecz dojdzie do właściwego poziomu, transportuje ciepło do czynnika chłodniczego. Ten z kolei posiada niską temperaturę parowania, dzięki czemu pod wpływem ciepła paruje i w formie gazu przedostaje się do sprężarki. Następnie pozostaje transport ciepła do układu grzewczego i użytkownicy mogą korzystać z ekologicznego i ekonomicznego ogrzewania (nieruchomości i wody użytkowej).

Gdy temperatura cieczy spadnie, trafia ona z powrotem do początku systemu. Cały proces zaczyna się od nowa i gwarantuje użytkownikom imponujący poziom obniżenia kosztów związanych z codzienną eksploatacją ciepłej wody i ogrzewania obiektu.

Korzyści z eksploatacji powietrznych pomp ciepła

Montaż powietrznych pomp ciepła to inwestycja w przyszłość. Po pierwsze, wyeliminujesz jakiekolwiek szkodliwe lub nawet niebezpieczne formy ogrzewania (np. kominki, dojścia gazu, kotły i piece). Po drugie, Twoja nieruchomość przestanie emitować jakiekolwiek zanieczyszczenia związane z emisją spalin lub produkcją popiołu. Po trzecie, obniżysz rachunki za ogrzewanie do minimum (lub do zera, lecz o tym dowiesz się w dalszej części strony). Zyskujesz zatem ekologiczną, bezpieczną i oszczędną formę ogrzewania, czyli dbasz o środowisko, generujesz większe oszczędności i eliminujesz wszelkie ryzyko związane z gazem lub ogniem.

Czy nie brzmi to zbyt dobrze? Jest to popularne pytanie, które zadaje sobie wielu naszych klientów na początku współpracy. Tak jednak wygląda innowacyjna forma ogrzewania, która wykorzystuje zaawansowane nowinki technologiczne. Przestań korzystać z metod grzewczych z poprzedniej epoki i sprawdź, co do zaoferowania ma nowoczesność. Czasem warto zaryzykować i zrobić krok do przodu, by Twoje życie stało się lepsze.

Dlaczego warto korzystać z oferty EKO TECH – kompleksowy montaż i dofinansowania

EKO TECH to lider jakości w branży odnawialnych źródeł energii. Udowodniliśmy to wielokrotnie przy mniej lub bardziej skomplikowanych realizacjach. Montaż pomp ciepła lub proces zdobywania dofinansowań, nie mają przed nami tajemnic. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą wiedzą, którą udało nam się zdobyć na przestrzeni lat obecności w branży.

Montaż i dofinansowania to nie wszystko, z czym możemy Ci pomóc. Chętnie udzielimy wsparcia podczas wyboru odpowiednich rozwiązań, urządzeń i konstrukcji układów. Konsultacje na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań pozwolą nam ustalić, co w Twoim przypadku zapewni najlepsze rezultaty.

Chcesz obniżyć rachunki za ogrzewanie niemal do zera? Powietrzne pompy ciepła mogą zostać uzupełnione przez system fotowoltaiki, który będzie produkować energię napędzającą układ odpowiedzialny za ogrzewanie. Dzięki temu Twój obiekt stanie się prawie samowystarczalny. EKO TECH to z kolei firma, która oferuję usługi związane z obydwiema technologiami. Jeśli więc interesuje Cię tak innowacyjny i w pewnym sensie “pełny pakiet”, trafiłeś do odpowiednich specjalistów. Zobacz, co możemy Ci zaoferować, wykorzystując fotowoltaikę i powietrzne pompy ciepła. Warszawa to miasto, w którym na Ciebie czekamy.

Nie masz czasu lub możliwości, by odwiedzić nas osobiście? Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zespół EKO TECH znajdzie rozwiązanie każdego problemu – przekonaj się o tym na własne oczy już dziś.